Klub Narciarski Wrocław powstał jako Stowarzyszenie dzięki inicjatywie 23 entuzjastów narciarstwa alpejskiego z  Dolnego Śląska, głównie Wrocławia i Opola.

Celem założycieli klubu jest integracja środowiska narciarskiego we Wrocławiu i na terenach obejmujących Sudety oraz szkolenie dzieci i młodzieży na poziomie zarówno rekreacyjnym jak i sportowym.

Organizujemy obozy narciarskie w górach polskich i w Alpach, treningi weekendowe, wyjazdy na zawody rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz imprezy integrujące członków Klubu.

Całorocznie prowadzimy treningi ogólnorozwojowe. W sezonie letnim zajmujemy się wszystkimi  formami aktywności, które pozwalają wszechstronnie dbać o kondycję i sprawność  (jazda na rowerach górskich i rolkach, windsurfing, wspinaczka i inne).

Jesteś pasjonatem narciarstwa z zacięciem sportowym? Zapraszamy! J